Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü

3.7
(64)

Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Borazanlar Sk. No:4, Alanya –

Telefon : (0242) 513 63 66

Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü Yol Tarifi

Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü

Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Borazanlar Sk. No:4, Alanya – olan Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü, işletmesine (0242) 513 63 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü Yorumları

  1. Memurlar gayet düzgün bir şekilde yardımcı oluyorlar fakat , girişte güvenlik görevlisi hem kapı önünde sigara içiyor hem de maske takmiyor. Şu anda pandemi dönemindeyiz ve bu yanlış.Bir de içeri teker teker insanlar alınırken insanlara ” alnını cihaza uzat ateş ölçecek , ellerini dezenfekte et , şimdi HES kodunu oraya ver, şimdi sıra alabilirsin ” şeklinde emrivaki ve kaba bir şekilde konuşuyor. Bu hiç hoş bir durum değil. Sanki oraya gelen her insan ondan iş istemeye gelmiş gibi bir havayla insanlara davranması yanlış. Devlet kurumuna yakışmıyor.

  2. Çok ilgili. Güler yüzlü personeliyle kesinlikle 10 numara. İşlemleri kısa sürede hal eden anlayışlı bir kurum. Keşke bütün kurumlar bu kadar seri çalışabilse ve bize yardımcı olsa. Ben kendim adıma çok memnun kaldım. Teşekürler

  3. İlk defa kapısından içeri adım attım fakat çok profesyonel personel ile karşılaştım..Girişteki güvenliğin covid prosedürü uygulaması süperdi.Nezaket ve yaklaşım da aynı şekilde.İşimi ivedi bir şekilde çözen Suna hanima ayrıca teşekkürler..Alıştığımız devlet dairesi kasveti yok burada.Ilgi alaka güleryüz her şey çok iyiydi.İslerini layıkıyla yapıyor tüm çalışanlar.
    Tüm İşkur Alanya çalışanlarına yürekten teşekkürler,sevgiler.

Comments are closed.