Turkcell Iletişim Merkezi

3.3
(16)

Turkcell Iletişim Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, TULUKCELL TEKNOLOJI A.S, Atatürk Blv. NO:48/A, Alanya –

Telefon : 0532 532 00 00

Turkcell Iletişim Merkezi Yol Tarifi

Turkcell Iletişim Merkezi

Turkcell Iletişim Merkezi ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, TULUKCELL TEKNOLOJI A.S, Atatürk Blv. NO:48/A, Alanya – olan Turkcell Iletişim Merkezi, işletmesine 0532 532 00 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Iletişim Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Turkcell Iletişim Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Turkcell Iletişim Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Turkcell Iletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Turkcell Iletişim Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Turkcell Iletişim Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Turkcell Iletişim Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Turkcell Iletişim Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Turkcell Iletişim Merkezi Yorumları

  1. Türkce bayilerinde işlem yapmaya gittiğinizde personel pirim almak için müşterilere bir sürü vaat veriyor uyguluyorsunuz o kişiye inanarak sonra vaat edilen şey tam tersi oluyor konuşmaya gittiğinizde topu müşteri hizmetlerine atıyor bir nevi insanları kandırıyorlar ilgi alaka Bile yok müşteriyi potansiyel para olarak görüyorlar her ay kontör yüklediğinizde bile her ay zam yapıyorlar bence müşteriye çok haksızlık ediyorlar bana kalsa türkcel kullanmam kullanma sebebim her yerde çektiği için kullanıyorum diğer operatörlerde her yerde çekmiyor bunları bilen türkcel hertürlü zammı müşteriye yansıtıyor bir nevi modern dolandırıcılık

  2. Pek bilgili değiller ve iyi hizmet veremiyorlar. Hemen yukarısındaki turkcell bayisine gidin daha iyi

  3. SAKIN BU DÜKKANA GITMEYIN!! ADAMLAR BIZIM GURBETCI OLDUGUMUZU ANLADILAR TELEFONU TAMIRDEN ALDIKDAN IKI GÜN SONRA YENIDEN BOZULDU. ANLASTIGIMIZ FIYATDAN DAHA FAZLASINI ISTEDILER SONRADAN. TELEFONUN ORIGINAL PARCALARI EKSIKTI. MÜSTERIYE SAYGI SIFIR. MÜTEVAZILIK SIFIR.
    IKINCI CÜMLEMDE ADAMLAR YAZMISIM YANLIS OLDU ONU GERI ALIYORUM….

Comments are closed.