Turgay Gsm

5
(239)

Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Yeni Ptt Cd. No:4/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0544 536 15 87

Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri Yol Tarifi

Turgay GSM _ Alanya Telefon Tamiri

Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Yeni Ptt Cd. No:4/A, Alanya – ANTALYA olan Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri, işletmesine 0544 536 15 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Turgay Gsm Alanya Telefon Tamiri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 239

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Turgay Gsm Yorumları

  1. Turgay bey işinde çok iyi çok hızlı dürüst ve güvenilir.herkese tavsiye ederim.

  2. Dürüst işinin ehli biri. Yalansız dolansız bir işletme.tavsiye ederim.

  3. Turgay bey işini titizlikle yapıyor ve fiyatları da uygun. Başka yere gitmeyi bile düşünmeyin. Başka telefoncunun doğru düzgün yapmadığı işi, neden sorunun tekrar ettiğini anlattı ve kısıtlı zamanımda yapıp teslim etti. Emeğine sağlık.

Comments are closed.