Toros Taxi

4.3
(7)

Toros Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı Hasanakcalıoğlu caddesi, İsmi Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 13 87

Toros Taxi Yol Tarifi

Toros Taxi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı Hasanakcalıoğlu caddesi, İsmi Sk., Alanya – Antalya olan Toros Taxi, işletmesine (0242) 513 13 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Toros Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Toros Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Toros Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Toros Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Toros Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Toros Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Toros Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Toros Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Toros Taxi Yorumları

  1. Komşu komşunun külüne muhtaçtır armut kod adıyla bir sürücüsünde bulunmakta ????

  2. Şimdiye kadar gördüğüm en güzel temiz saygın taksi durakları ndan bitaneside Toros taksi hem saygılı hemde düzgün insanlar hepsine teşekkür ederim

  3. Güvenli, zamanında ulaşım, yeni model lüx araçlar. Teşekkürler

Comments are closed.