Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği

4.1
(9)

Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Apt. No :F, 5. Sk., Alanya –

Telefon : (0242) 513 93 94

Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği

Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Apt. No :F, 5. Sk., Alanya – olan Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği, işletmesine (0242) 513 93 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Veteriner Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tolga Damlalataş Veteriner Kliniği Yorumları

  1. Içeri girdiğiniz de ağır bir havyan dışkısı kokusu var hijyen bir klinik değil kesinlikle ve haketmediginde fazla fahiş fiyatla karşı karşıya kalıyorsunuz.basta ıyi davranan bi vet hekim sözde daha sonra size ve hayranınıza halter içerikli cümleler kurabiliyor neye dayanarak tabi o kısmı daha bi saçma ve beni heycanını kaybetti hakkında suç duyurusunda bulunacağım ama çok çamur şevksiz bir karakteri var bilginize benim yaşadığım ve bana yaşattığı durum buydu beni. Hayvanimi kaybetti veya sattı veya verdi akıbeti belirsiz kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorumm uzak tutun hayranlarınızı ve kendinizi gibisi severek değil sadece para olarak gören bir hekim maalesef ….!

  2. Bayram da bile kedimin durumunu soran ve ilgilenen veteriner hekim. İyi ki varsın! 🙂

  3. Diğer veterinerler randevu almadan ilgilenemeyiz dediler başlarından attılar tabiri caizse Tolga bey i aradım telefondan bile konu hakkında fikrini sundu Allah razı olsun ilgilisinden ötürü

Comments are closed.