Thy Çılga Tour

2.6
(7)

Alanya Thy Çılga Tour adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Atatürk Blv., Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Alanya Thy Çılga Tour Yol Tarifi

Thy-çılga Tour

Thy Çılga Tour Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Atatürk Blv., Alanya – Antalya olan Thy Çılga Tour, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thy Çılga Tour ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thy Çılga Tour yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thy Çılga Tour hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thy Çılga Tour ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thy Çılga Tour ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thy Çılga Tour için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thy Çılga Tour bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thy Çılga Tour sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Thy Çılga Tour Yorumları

  1. Hayatımda gördüğüm en kötü uçak bileti satış acentesi…Uçak firmalarının internet fiyatıyla aynı fiyata satıyoruz deyip kandırıyorlar, ertesi gün kontrol ediyorsun bileti yüzde 20 fazla fiyata almışsın, arıyorsun yapacak birşey yok diyorlar, AYIP AYIP KANDIRMAYIN INSANLARI…I

  2. ÇOK İLGİSİZ ALAKASİZLAR 3 GUNDE BİR BİLET ZOR KESTİRDİM ONUDA EN PAHALİ FİYATTAN KESMİŞLER.

  3. Güler yüzlü personel, hızlı ve iyi tavsiye edildiniz ve servis edildiniz. Her yönden iyi destek

Comments are closed.