The Bar

3.5
(17)

The Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, 3. Sk. No:16, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

The Bar Yol Tarifi

The Bar

The Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, 3. Sk. No:16, Alanya – Antalya olan The Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya The Bar Yorumları

  1. Dostça bir karşılama ile başlayan şey, hava gibi davrandığınızda biter. Hiç bu kadar insanlık dışı muamele görmedi. Bar fena. Kesinlikle tavsiye edilmez

  2. En azından go-go gibi bir şeye sahip ol, masanın arkasına yerleştirip faturayı getirmeden

Comments are closed.