Tekin Market

3
(3)

Tekin Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 522 63 43

Tekin Market Yol Tarifi

Tekin Market

Tekin Market ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Alanya – ANTALYA olan Tekin Market, işletmesine (0242) 522 63 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tekin Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tekin Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tekin Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tekin Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tekin Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tekin Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tekin Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tekin Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tekin Market Yorumları

  1. Не понравилось! Поехали на рыбалку на реку (Дим Чай), в итоге рыбалки нет, испорченное настроение. Обычный ресторан на реке с горками. Описание не соответствует действительности.

Comments are closed.