Tavuk Dünyası Alanyum Avm

3.6
(27)

Tavuk Dünyası Alanyum Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Keykubat Blv. No:219, Alanya – ANTALYA

Telefon : 444 8 850

Tavuk Dünyası Alanyum Avm Yol Tarifi

Tavuk Dünyası Alanyum Avm

Tavuk Dünyası Alanyum Avm ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Keykubat Blv. No:219, Alanya – ANTALYA olan Tavuk Dünyası Alanyum Avm, işletmesine 444 8 850 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tavuk Dünyası Alanyum Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tavuk Dünyası Alanyum Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tavuk Dünyası Alanyum Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tavuk Dünyası Alanyum Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tavuk Dünyası Alanyum Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tavuk Dünyası Alanyum Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tavuk Dünyası Alanyum Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tavuk Dünyası Alanyum Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tavuk Dünyası Alanyum Avm Yorumları

  1. Servis berbat ötesi üç garson aralarında muhabbet ediyor. Zorla masaya çağırıyoruz. İki kişi sipariş verdik. Birisi diğerinden 10 dk. Sonra geldi. Ekmek getirmedi. Önümüzden geçiyorlar boşları almıyorlar. Çay istedik tabi ki gelmedi. İlgi alaka sıfır. Ekmek arası büfelerde daha çok alakadar olurlar o kadar. Geldiklerimiz içinde en kötü Tavuk Dünyası şubesi.

  2. Küllük istedik gelmedi ekmek gelmedi çalışanlar ilgisiz ve babasının evinde gibi telefonla konuşuyordu
    Servis özensizdi ilgilenilmek icin çok bekledik.

  3. Aradım önce açmadılar uzun süre sonra ukala bir kız açtı daha önce evlere servis olduğunu bildiğim halde yok dedi var biliyorum dediğimdeyse eleman yok dedi ukala ukala müşteriye gösterilen ilgi teşekkürler tavuk dünyası

  4. Az önce oturdum bir 10dk bekliyorum siparis vermek icin. Yan masama 3 kisi geldi oturdu hemen servis acildi ve siparis alindi. Bumu müsteri anlayisi???

    Birde dükkan bosdu. Bunuda belirtmek isterim

  5. uzun uzun yazmıycam yaşadığım sıkıntıyı servis rezalet..zaten yemeden kalkıp gittik

Comments are closed.