Tatlıses Çiğköfte

3.8
(64)

Tatlıses Çiğköfte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : şekerhane mah.şevket tokuş cad.şakirzade apt altı, 19/B – Antalya

Telefon : (0242) 511 31 31

Tatlıses Çiğköfte Yol Tarifi

Tatlıses Çiğköfte Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi şekerhane mah.şevket tokuş cad.şakirzade apt altı, 19/B – Antalya olan Tatlıses Çiğköfte, işletmesine (0242) 511 31 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tatlıses Çiğköfte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tatlıses Çiğköfte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tatlıses Çiğköfte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tatlıses Çiğköfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tatlıses Çiğköfte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tatlıses Çiğköfte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tatlıses Çiğköfte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tatlıses Çiğköfte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Tatlıses Çiğköfte Yorumları

  1. Tek çiğköfte yediğim yer burası. Biraz pahalı olmasına rağmen dürümlerin tadı güzel. Çiğköfteden nefret ederken bana çiğköfteyi sevdiren tek yer.

  2. Kesinlikle esnaflık adına hiç bir şey yok. 5-10 dakika civarında oturduk kapının önünde fakat görmelerine ve müşteri olmamasına rağmen kimse ilgilenmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  3. Çiğ köfte değil resmen bulgur yiyorsunuz.İyi yoğurulmamış ve kalitesiz.İçeçekleri de çok kötü.

  4. O kadar çiğköfteci içinde tek geçtiğimiz mekan.Temiz,prensipli,abonesi olduk.Hiç yanıltmadı.

  5. Ben cok beğendim denenmeli fiyat diger cig koftelere gore biraz yüksek

Comments are closed.