Silver Rent A Car

5
(2)

Silver Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 522 58 78

Silver Rent A Car Yol Tarifi

Silver Rent A Car

Silver Rent A Car ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Alanya – ANTALYA olan Silver Rent A Car, işletmesine (0242) 522 58 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Silver Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Silver Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Silver Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Silver Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Silver Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Silver Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Silver Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Silver Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Silver Rent A Car Yorumları

  1. Bu, otomatik şanzımanlı arabaların bulunduğu nadir bir yer. Bu arada, fiyat olarak manuel olanlardan farklı değiller. Güzel servis, iyi İngilizce, yeni arabalar, ortalama fiyatlar.

  2. Birkaç hafta önce buraya araba aldılar. Fiat Linea mekaniği. Üç günlük kiralama ücreti 400 liret, ayrıca iki çocuk koltuğu ücretsiz olarak sağlanmıştır. Fiyatlar ortalamanın altındayken, çalışanlar görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar. Kararlaştırıldığı gibi, vaat ettiğiniz gibi. Bu ofisle iletişim kurmaya devam etmeyi planlıyorum ve herkese tavsiye ediyorum

Comments are closed.