Sansi̇ro Halı Saha

4.3
(19)

Sansi̇ro Hali Saha adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sugözü, Sugözü Cd. No:95, Alanya – Antalya

Telefon : 0541 522 08 08

Sansi̇ro Hali Saha Yol Tarifi

Sansi̇ro Hali Saha Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sugözü, Sugözü Cd. No:95, Alanya – Antalya olan Sansi̇ro Hali Saha, işletmesine 0541 522 08 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sansi̇ro Hali Saha ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sansi̇ro Hali Saha yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sansi̇ro Hali Saha hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sansi̇ro Hali Saha ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sansi̇ro Hali Saha ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sansi̇ro Hali Saha için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sansi̇ro Hali Saha bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sansi̇ro Hali Saha sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Sansi̇ro Halı Saha Yorumları

  1. Şehrin biraz dışında ama işletme olarak çok iyi imkan ve olanaklar çok iyi araç park problemi yok aydınlatması iyi sahanın genel durumu iyi zemin fena değil maç oynayanların haricinde vuruldu patırtı yok ufak bir türünün var maç izlenebilir gelip görüp bir maç atmakta fayda var

Comments are closed.