Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks

4.7
(15)

Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:83, Alanya – Antalya

Telefon : 0533 363 79 65

Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks Yol Tarifi

ALANYA ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ TAEKWONDO KİCKBOKS BOKS

Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:83, Alanya – Antalya olan Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks, işletmesine 0533 363 79 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Boks sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Şampi̇yon Spor Kulübü Taekwondo Ki̇ckboks Yorumları

  1. samimi ve temiz aile ortaminda eğitim ayni zamanda birebir ders veriyor ve bir cok dalda da tecrubeli ve guvenilir ortam aynizamanda emniyet mensubu bir hocamiz tevsiyem ve desteğim tamdir….

  2. Lisede iken 3 yıl çalıştım tekvandoda lisansım aktif değil şuan üniversiteyi bittirdim mimar olarak çalışıyorum tekrar bu spora devam edip kendimi geliştirmek ve müsabakalara girmek istiyorum federasyonda 4. Gıp kuşak görünüyorum şuan 26 yaşındayım acaba tekrar devam edip lisansımı aktiflestirip müsabakalara girmem mümkün müdür? Teşekkürler

Comments are closed.