Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik

4.1
(15)

Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükhasbahçe, 606. Sokak 5/8, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 00 02

Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik Yol Tarifi

Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim ve Güvenlik

Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükhasbahçe, 606. Sokak 5/8, Alanya – ANTALYA olan Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik, işletmesine (0242) 512 00 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Retro Bilgisayar Mühendislik Bilişim Ve Güvenlik Yorumları

 1. Verdikleri ürünlerin arkasında durmuyorlar hiç bir şekilde sorulara cevap alamıyoruz

 2. İnternet ve kamera sistemlerinde bir numara. Hızlı ve profesyonel destek.

 3. 2. el ürün için ödeme sonrasında, anlaşma öncesindeki gibi bir tavır sergilememektedirler. Ürünü sattık gerisi ilgilendirmez şeklinde yaklaşımdadırlar. Halbuki elem ederek sorduğum uyumsuz ise iade edebilirsiniz onayına istinaden satın alınmıştır. Uyumluluğu şu şekilde olabilir mi gibi bilgilerine sığınarak sormak istediğim sorulara, açıklığı ile cevap alamamışımdır.

  Telefon yada mesajlara cevap verilmediği gibi, ilanda belirttikleri üzere faturasını dahi kesmemişlerdir.

  40 gün sonunda buraya yazmak gerektiğini düşündüm.
  Fotoğraftaki ürün bendedir. Dendiği gibi 1 tane ise neden ilandadır.

  Retro Bilgisayar adı ile güvendiğim memleketimde bulunan firma, günün sonunda bu yıldızı nezdimde hak etmiştir.

Comments are closed.