Restacafe Milk & Honey

1.8
(4)

Restacafe Milk & Honey adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, NO: D, Yenilmez Cd. No:3, Alanya – Antalya

Telefon : 0553 002 02 46

Restacafe Milk & Honey Yol Tarifi

restacafe Milk & honey

Restacafe Milk & Honey Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, NO: D, Yenilmez Cd. No:3, Alanya – Antalya olan Restacafe Milk & Honey, işletmesine 0553 002 02 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Restacafe Milk & Honey ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Restacafe Milk & Honey yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Restacafe Milk & Honey hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Restacafe Milk & Honey ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Restacafe Milk & Honey ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Restacafe Milk & Honey için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Restacafe Milk & Honey bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Restacafe Milk & Honey sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Restacafe Milk & Honey Yorumları

  1. Mekan Demlik Nargile Cafe & Bistro adı altında hizmet veriyoru, değiştirdi. Yine temiz güvenilir ve kaliteli. Nargile çeşitleri oldukça zengin. Tatlı ve yemek menüleri de güzel. Denemenizi tavsiye ederim.

Comments are closed.