Proud And Loud

4.7
(6)

Proud And Loud adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Robin Hood, Rıhtım Cd. 24 E, Alanya – Antalya

Telefon : 0539 323 37 14

Proud And Loud Yol Tarifi

Proud and Loud

Proud And Loud Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Robin Hood, Rıhtım Cd. 24 E, Alanya – Antalya olan Proud And Loud, işletmesine 0539 323 37 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Proud And Loud ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Proud And Loud yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Proud And Loud hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Proud And Loud ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Proud And Loud ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Proud And Loud için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Proud And Loud bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Proud And Loud sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Proud And Loud Yorumları

  1. Turistler ve Yerliler arasında popüler olan Robin hood kulübünün altında harika bir dostane Hollandalı koşu barı. Ucuz bira, ön tarafta sigara içilen alan, geçen insanları izlemek için harika ve ana bar şeridi buradan kısmen görülebilir. Alt katta bar ve dans pisti. Gay sahibi çok cana yakın ve İngilizce konuşuyor.

  2. Güzel bir yer, nazik personeli, iyi içecekler. Teşekkürler.

Comments are closed.