Pandastic Burger & Coffee

4.6
(53)

Pandastic Burger & Coffee adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şekerhane mahallesi, Yaylayolu Caddesi, Yeniveliler Sk. no:5/A, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 06 04

Pandastic Burger & Coffee Yol Tarifi

Pandastic Burger & Coffee

Pandastic Burger & Coffee Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şekerhane mahallesi, Yaylayolu Caddesi, Yeniveliler Sk. no:5/A, Alanya – Antalya olan Pandastic Burger & Coffee, işletmesine (0242) 511 06 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pandastic Burger & Coffee ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pandastic Burger & Coffee yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pandastic Burger & Coffee hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pandastic Burger & Coffee ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pandastic Burger & Coffee ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pandastic Burger & Coffee için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pandastic Burger & Coffee bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pandastic Burger & Coffee sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Pandastic Burger & Coffee Yorumları

  1. Mükemmel bir yer. Alanyada yediğim en güzel burger????????????????

  2. Bu hamburger,diğer yediklerim neydi? diyeceksiniz.Kime tavsiye ettiysem,teşekkür etti.Ailece bağımlısıyız.İyiki varlar.

  3. Ekmek ve aroma konusunda biraz çalışmak gerek

  4. Burger lezzeti güzeldi yanindaki patatesler s ama sanki kofte biraz daha pişmeliydi

Comments are closed.