Özlem Diyarbakir

4.8
(12)

Alanya Ozlem Diyarbakir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Alanya Otogarı, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 16 21

Alanya Ozlem Diyarbakir Yol Tarifi

Ozlem Diyarbakir

Ozlem Diyarbakir Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Alanya Otogarı, Alanya – Antalya olan Ozlem Diyarbakir, işletmesine (0242) 513 16 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ozlem Diyarbakir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ozlem Diyarbakir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ozlem Diyarbakir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ozlem Diyarbakir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ozlem Diyarbakir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ozlem Diyarbakir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ozlem Diyarbakir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ozlem Diyarbakir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Özlem Diyarbakir Yorumları

  1. İnsAllah tekrar tekrar sadece özlem turizm ile seyahat etmeyi düşünüyorum muavin arkadaş çok kibar ve güler yüzlü. Fakat otobüsün ilk şoförü telefonla konuşmayı galiba çok seviyor en azından firma bir bulututlu kulaklık alabilir kendisine teşekkür ederim..

  2. Ciddi, tüm müşterileri ile ilgilenen bir firma. Başarılarının devamını dilerim.

  3. Hizmette sınır olmaz.het zaman bir üst segment muhakkak vardır. insanlar hayatın tüm evresinde en güzele en iyiye en mükemmeline layıktır ve bunu sağlayacak olan yine biz insanlardır.

Comments are closed.