Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

4.1
(23)

Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Saatçıoğlu Sk., Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Saatçıoğlu Sk., Alanya – Antalya olan Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Özel Kırçiçekleri Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Yurt çıktıktan sonra hem aylık aidat hemde depozito alamadık toplamda 6 gün kalmamıza rağmen 1200 boşa gitti ve kendilerinden parayı iade etmelerini istediğimde iade etmeyeceklerini belirttiler dikkat edin

Comments are closed.