Otel Yıldırımoğlu

3.1
(55)

Otel Yıldırımoğlu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:20, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Otel Yıldırımoğlu Yol Tarifi

Otel Yıldırımoğlu

Otel Yıldırımoğlu ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:20, Alanya – ANTALYA olan Otel Yıldırımoğlu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Otel Yıldırımoğlu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Otel Yıldırımoğlu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Otel Yıldırımoğlu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Otel Yıldırımoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Otel Yıldırımoğlu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Otel Yıldırımoğlu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Otel Yıldırımoğlu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Otel Yıldırımoğlu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Otel Yıldırımoğlu Yorumları

  1. Fiyata gore çok vasat. Odalar küçük ve temiz değil. Rutubet kokuyor. Klima doğru düzgün çalışmıyor. Aparta gitmek daha mantıklı. Kahvaltıda domates salatalık peynir ve zeytin var. Biraz da reçel ve bal

  2. Hotel vasatın altında. İşletmeciler onunda altında. İmkanınız varsa gitmeyin derim.

  3. Kirli, sabah 6 da giriş yaptım uyudum 12 de çıkardılar

Comments are closed.