Original Veterinary Clinic

4.2
(26)

Original Veterinary Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Atatürk Blv. No:2, Alanya –

Telefon : (0242) 512 12 32

Original Veterinary Clinic Yol Tarifi

Original Veterinary Clinic

Original Veterinary Clinic ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Atatürk Blv. No:2, Alanya – olan Original Veterinary Clinic, işletmesine (0242) 512 12 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Original Veterinary Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Original Veterinary Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Original Veterinary Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Original Veterinary Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Original Veterinary Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Original Veterinary Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Original Veterinary Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Original Veterinary Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Original Veterinary Clinic Yorumları

  1. araba çarpan can çekişen bir kediyi tedavi etmeyip çirkin bir üslupla yaklaştılar ve daha önce bu veterinere birkaç kedi götürüp kısırlaştırttık fakat yaraları dikmeden kedileri açık ameliyat yarası ile bıraktılar.

  2. hayata tutunmaya çalışan bir can söz konusuyken onun durumunu bir kenara bırakıp pazarlığa koyuldu, koyun can derdinde kasap et derdinde durumuna düştük önce can kurtarılmalı daha sonra para konuşulmalı hiç profesyonel bir hareket değil kesinlikle tavsiye etmiyorum sokak hayvanına bakmayan veteriner, veteriner olamamıştır.

  3. Öncelikle buraya yazma min sebebi tavsiye için bakanlara bir uyarı olsun kesinlikle güvenmeyin bizim küçücük köpeği tıraş ederken 5.6 yerinde makas kesiği vardı yavrum 10 gün acı çekti aklıma geldikçe hala üzülüyorum hayvan resmen travma yaşadı

Comments are closed.