Omur Pharmacy

4.2
(5)

Omur Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Oral Cd 13/A D:1, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 34 29

Omur Pharmacy Yol Tarifi

Omur Pharmacy

Omur Pharmacy Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Oral Cd 13/A D:1, Alanya – Antalya olan Omur Pharmacy, işletmesine (0242) 513 34 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Omur Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Omur Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Omur Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Omur Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Omur Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Omur Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Omur Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Omur Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Omur Pharmacy Yorumları

  1. Çalışanlar çok ilgileniyor ve aradığınız her şeyi bulabilirler.

    Personel son derece motive olmuş ve aradığınız her şeyi bulabilir.

  2. Çok çeşitli ilaçlar içeren iyi bir eczane. Uyuşturucu fiyatları genellikle düşüktür. Turistlerin sigorta şirketi için derhal belge hazırlamaları güzel – reçetenin bir kopyasını alın ve çeki yapıştırın.

Comments are closed.