Olimpik Yuzme Havuzu

4.5
(103)

Alanya Olimpik Yuzme Havuzu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. No:57, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 30 70

Alanya Olimpik Yuzme Havuzu Yol Tarifi

Alanya Olimpik Yuzme Havuzu

Alanya Olimpik Yuzme Havuzu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. No:57, Alanya – Antalya olan Alanya Olimpik Yuzme Havuzu, işletmesine (0242) 511 30 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Olimpik Yuzme Havuzu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Olimpik Yuzme Havuzu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Olimpik Yuzme Havuzu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Olimpik Yuzme Havuzu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Olimpik Yuzme Havuzu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Olimpik Yuzme Havuzu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Olimpik Yuzme Havuzu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Olimpik Yuzme Havuzu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Olimpik Yuzme Havuzu Yorumları

  1. 1 aylık abonelik dışında 3 aylık, 6 aylık vb. avantajlı abonelikler getirilirse daha ulaşılabilir olur diye düşünüyorum.

  2. Yarışlarda ilk gün sabah skorboard çalışmadı. Hakemler arası diyalog zaman alıyor. Yarışlara seri şekilde devam edilemiyor. Olimpik havuzlar arasında en yetersiz. Sporcu oturma alanı yok. Sporcular tribünde oturuyor ve yarış için 2 kat merdivenden aşağı iniyor. Bu arada hastalanmazlar inşallah. Kantin yok. Yok. Yok. Havalandırma iyi değil.

  3. Soyunma kabinleri pis, eşlarını koyacak yer bulmasıra zor haftada 4 defa geliyorum çok zor

  4. Klora karşı alerji ve nefes darlığı yaratabilir bünyelerde, keşke yarı açık bir olimpik havuz olsa, çocuklar gitse yüzse…gençler gitse yüzse….spor yapan kimseler , centilmen ve lady olur, büyüyünce mobbing, zorbalık vb. yapmaz çevresine….fair play in özü sportif ruhtan geçer….

Comments are closed.