Okyanus Bilgisayar Sistemleri

3.8
(17)

Okyanus Bilgisayar Sistemleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Galatasaray Cd. No:6, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 511 02 23

Okyanus Bilgisayar Sistemleri Yol Tarifi

Okyanus Bilgisayar Sistemleri

Okyanus Bilgisayar Sistemleri ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Galatasaray Cd. No:6, Alanya – ANTALYA olan Okyanus Bilgisayar Sistemleri, işletmesine (0242) 511 02 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Okyanus Bilgisayar Sistemleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Okyanus Bilgisayar Sistemleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Okyanus Bilgisayar Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Okyanus Bilgisayar Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Okyanus Bilgisayar Sistemleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Okyanus Bilgisayar Sistemleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Okyanus Bilgisayar Sistemleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Okyanus Bilgisayar Sistemleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Okyanus Bilgisayar Sistemleri Yorumları

  1. Abi adam masa üstü PC ayne bir sonra Windows tarafından desteği kesilecek olan kopya Windows 7 yükleme işlemi yapılmış ,
    Uğraş hadi baş belası resmen ..

  2. Müşteri odaklı ciddi bir firma , Şu an itibariyle sorun yok teşekkürler. Ileriki günlerde göreceğiz.

  3. Müşteriye karşı gayet kibarlardı, sorunu ve çözüm yolunu düzgünce anlattılar, memnun kaldım.

Comments are closed.