Nesil İletişim

4.4
(28)

Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Fettahoğlu Apartmanı, Şevket Tokuş Cd. No:11/C, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 511 69 60

Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri Yol Tarifi

Alanya Nesil İletişim - Telefon Aksesuar ve Telefon Tamiri

Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Fettahoğlu Apartmanı, Şevket Tokuş Cd. No:11/C, Alanya – ANTALYA olan Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri, işletmesine (0242) 511 69 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Nesil İletişim Telefon Aksesuar Ve Telefon Tamiri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Nesil İletişim Yorumları

  1. Alanya’da gidilebilecek en son telefoncu sakın ha sakın elinizi verirseniz kolunuzu kaptırırsınız orijinal parçalarınızdan da olursunuz hakkınızı aramak için gittiğinizde bi dövmedikleri kalır, taktıkları parça yan sanayi olduğu gibi elinize telefonunuzun bozulan orijinal parçası verilir ama oda sahte çıkar.. eğer nesil iletişim deyseniz arkanıza bakmadan kaçın ????????????????????????

  2. Alanyanın en hızlı teknik servisi işlerinde bir numara yapılmayacak telefonu yaptılar

  3. yapmadıkları tamire bakım ücreti olarak 200 türk lirası verdim.yalan mı? tamir yapmanıza gerek yok bakıp bakıp para kazanabilirsiniz.

  4. Alanyada gerçekten işlerini hakkıyla yapan tek telefoncu diye idda edebilirim alanyada olmaz denilen cep telefonu 2 saat içerisinde yapıp verdiler önemli bilgilerimi kurtardılar çok sağol nesil iletişim sizin her yerde reklamınızı yapacam ilgi alakanızdan dolayı teşekkürler

  5. Alanyada esnaf diye nesil iletişime derim güleryüzünüz için sağolum

Comments are closed.