Nazar Emlak

4.8
(76)

Nazar Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Yeni Apartmanı, Şirin Sk. No:22, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 637 68 87

Nazar Emlak Yol Tarifi

Nazar Emlak

Nazar Emlak Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Yeni Apartmanı, Şirin Sk. No:22, Alanya – Antalya olan Nazar Emlak, işletmesine 0532 637 68 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nazar Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nazar Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nazar Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nazar Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nazar Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nazar Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nazar Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nazar Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Nazar Emlak Yorumları

  1. Nazar Emlak ile herhangi bir alım satım yapmadım. Ancak uzun süre kiralık daire arayışımda benimle sabırla ilgilendiler, bunun için teşekkür etmek istedim. Karşılık almadan bu kadar ilgi görmek şaşırttı.

  2. Satış sonrası elektrik, su ve telefon abone işlemlerinden personelin yardımcı olması harika, çalıştığım şirketten izin almak ya da zaman alıcı işlerle uğraşmak zorunda kalmadım.

  3. Tapu işlemlerinden gerekli belgeleri kolayca birlikte hazırladık. Bizim satışımızda çoklu hak sahipliği vardır. Zor olacağını düşünmüştüm ancak beni şaşırttılar.

  4. İlgili, dürüst, işlerini kural ve kaidelere ogun olarak yapan güvenilir ve kendi alanının en iyilerinden ????????????????????????

  5. Nazar emlak bende emlak sektörüne olan bütün ön yargı ve tabularımı yok etti.Herşey nizami herşey kuralına göre işliyor 7 yıldır kendi çabalarınla satmağa çalıştığım mülkümü Nazar emlak çalışanlarından sevgili mustafa beyin himayesine verdikten bir ay sonra satışı istediğim rakamlarda gerçekleşti bu süreçte bana gösterilen sabır için özellikle teşekkür ederim herşey çok kolay sonuçlandı bu vesile ile tüm nazar emlak ailesi ve sevgili mustafa beye çok teşekkür ederim iyiki bu sektörde varsınız

Comments are closed.