Nasreddin Hoca Bath

3.9
(65)

Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güllerpınarı Mah Atatürk Caddesi Navalıoğlu Sk. No: 3 a, Makro Market Otopark Karşısı, Merkez, Alanya – Antalya

Telefon : 0530 505 71 51

Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage Yol Tarifi

Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güllerpınarı Mah Atatürk Caddesi Navalıoğlu Sk. No: 3 a, Makro Market Otopark Karşısı, Merkez, Alanya – Antalya olan Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage, işletmesine 0530 505 71 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nasreddin Hoca Bath Alanya Turkish Bath Sauna Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 65

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Nasreddin Hoca Bath Yorumları

  1. Öncelikle ilk gittiğimde 1 buçuk saat sürer dediler 1 saatte kese&köpük ve masajdan çıktım. Bana masaj yapması için görevli masörü aradılar ve onun gelmesini ‘relax’ odasında beklerken TRT haber izlemek ve matkaplı tadilat dinlemek zorunda kaldım. İşçiler girip çıkıyordu. Sonrasında hamama alındım ve çıktıktan sonra 2 kaba erkek müşteri sigara içmek isteyince asla relax olamadığım odayı terk ettim. Ardından hemen masaja alındım. Çıktıktan sonra giyinirken ergen yaşlarda bir oğlan çocuğunun argo sözcüklerini ve orada çalışan kadına bağırarak kızmasına şahit oldum. Kadın çalışanlar kibar ve iletişimi iyiydi. Onun haricinde asla dinlenemeden, bir de üstüne sinirlenip ayrıldım. Hiç hoş olmadı. Keseler ‘tek kullanımlık ve kişiye özel olmalı’

  2. Farklı fiyatlar biz gidiyoruz 150 başkasına 120 bir başkasına 100

  3. Personel çok lakayıt, içerde sigara içiyorlar, sorumlu yok , tek soyunma kabini var bayan erkeği , erkek bayanı beklemek zorunda , hijyen yok.

  4. Daha önce de müşterisiydim ama şuan ki hizmet kalitesi düşmüş

Comments are closed.