Musti Apart Hotel

4.1
(35)

Musti Apart Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Bebek Sk. No:9, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 02 76

Musti Apart Hotel Yol Tarifi

Musti Apart Hotel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Bebek Sk. No:9, Alanya – Antalya olan Musti Apart Hotel, işletmesine (0242) 511 02 76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Musti Apart Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Musti Apart Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Musti Apart Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Musti Apart Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Musti Apart Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Musti Apart Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Musti Apart Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Musti Apart Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Musti Apart Hotel Yorumları

  1. Pahali ayrıca havuz küçük ve kısıtlama yapılıyor

  2. Cok pahali kesinlikle verdiginiz parayi haketmiyor calisan temizlikci terbiyesiz otel sahibi cok paracı ayrica odada gece koskocaman hamam böcekgi geziyordu gece bayrami firsat bilip insanlari kazikliyorlar birdaha asla kesinlikle gitmeyin

  3. İki gece için 840 tl sadece yapmak için para ödedik. Tatlı bölgesinde klima için günlük yedi Euro yani 70 tl para isteyen bir yere hayatımızı boyunca hiçbir ülkede rastlamadık açıkçası ve çok şaşırdık.Ama orada başka işlerle uğraş Mak zorunda kaldığımız için bir de bunun tartışmasını yapacak enerjimiz açıkçası yoktu.Ya tatilimiz var on gün orada geçirmiş olsaydık 700 tl klima parası verecektik girişte beyfendi anahtarı verirken klimanın paralı olduğunu tabii ki bize söylemedi nedense. Odalar temiz.

Comments are closed.