Muhtarın Yeri

4.2
(980)

Muhtarın Yeri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hisariçi, Kale Cd., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 51 88

Muhtarın Yeri Yol Tarifi

Muhtarın Yeri Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hisariçi, Kale Cd., Alanya – Antalya olan Muhtarın Yeri, işletmesine (0242) 513 51 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Muhtarın Yeri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Muhtarın Yeri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Muhtarın Yeri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Muhtarın Yeri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Muhtarın Yeri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Muhtarın Yeri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Muhtarın Yeri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Muhtarın Yeri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 980

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Muhtarın Yeri Yorumları

  1. 4 kişi lik masaya 4 tane serpme kahvaltı dayatan yee. İki kişi serpme diğer İki kişi ise istediğimizi söyleyeceğiz dedik olmaz dediler. Bir bardak çay 7.5 lira insafiniz kurusun. Öyle masa dezenfektan da yok biri kalkınca hemen diğerini alıyorlar. Hiç sevmedim. Dayatma ürünleri duyunca zaten sinirlendim. Sırf yeğenimi kırmamak adına oturmak mecburiyetinde kaldığım yer. 0 puan. Gözleme de güzel değildi. Cay desen sapsarı su, bu nedir ya ayıptır hizmet eksik……..

  2. BİR PUANİ YORUM YAPABİLMEK ADINA VERDİM SİMDİ BEN ORADA 5 KİŞİYİM MİKTARİ PARASİ ÖNEMLİ DEGİL SERPME KAHVALTİNİN İCERİSİNDE CAY VARMİ DİYE SORDUGUMUZDA KİSİ BASİ BİR SERPME ALMAMİZ SOYLENDİ TAMAMDİR ÇAYLARI EXTRA ALİRİZ PROBLEM DEGİL DEDİGİMİZDE GERİ KALAN 3 KİSİYE SERVİS ÜCRETİ 40 TL ALİRİM KİSİ BASİ SİZLER MUSTERİNİZ GELMEDİGİ İCİN KİM DENK GELİRSE YEMEYE PROGRAMLAMİSSİNİZ KENDİNİZİ COK YANLİS 500 TL İKİ SİMİT VE AYRANA VERİRİM FAKAT ORDA 70 TL ODEMEM BOL KAZANÇLAR ????️????

  3. 2 kişi kahvaltıya gittik ve masada kaç kişi varsa sepme kahvaltıyı kişi sayısına göre getiriliyor ve gereksiz bi pahalılık bi kahvaltıya 180 kl para vermek saçma yan masamızda 6 kişi vardı ve 3 kiilik serpme kahvaltı istediler masada 6 kişi olduğu için 6 kişilik getirebilir gibi saçma bi açıklamaları var kesinlikle tavsiye etmem.

  4. Öncelikle manzara çok güzel ve mekanın huzurlu bir atmosferi var. Gereksiz bangır bangır müzik yok, sessizlik içinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ancak hizmet zayıf yemekler lezzetsiz ve bayattı. Mezeler her yerde yemekten önce gelir ancak burada yemekle beraber geldi. Yemek sonrası çay restoranlarda ikramdır ancak burada bayat çaya 7.5’şar lira para ödedik. Sırf mekanın manzarası için idare eder.

Comments are closed.