Mühendislik Fakültesi

4.8
(5)

Mühendislik Fakültesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kestel, Alanya –

Telefon : (0242) 510 61 20

Mühendislik Fakültesi Yol Tarifi

Mühendislik Fakültesi

Mühendislik Fakültesi ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kestel, Alanya – olan Mühendislik Fakültesi, işletmesine (0242) 510 61 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mühendislik Fakültesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mühendislik Fakültesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mühendislik Fakültesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mühendislik Fakültesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mühendislik Fakültesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mühendislik Fakültesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mühendislik Fakültesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mühendislik Fakültesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Mühendislik Fakültesi Yorumları

  1. Sakin bir konumda ama yol kenarı olduğu için gürültü fazla

  2. Bugün KPSS sınavına burada girdim. Alanya’da 2 arkadaşla tanıştıktan sonra taksiyle geldik. Hava çok sıcaktı başım hala ağrıyor. Bir tane “emanetçi” olmaz mı koskoca üniversitede kantin bile kapalı. Çevredeki tüm kafeler kapalı. İlk oturumdan sonra otostop çekerek caddeye geçtik de orada oturup bir şeyler yiyip içtik. Dönüşte de mecbur otostop çektik yoksa o yokuş o sıcakta imkanı yok kafayı yer insan. Gerçekten çok sıcak çok. Sınav giriş belgemi düşürdüm. 15 dk aradık taradık bulamadık. Sınavdan umudumu kesiyordum. Belki fakültede yardımcı olurlar diye sormaya girecektim tabii hiç umudum yoktu yardımcı olacaklarını gram düşünmüyordum ki kapı girişindeki masanın üzerine “kalbi güzel” birisi benim belgemi alıp bırakmış. Buradan ona çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

Comments are closed.