Merlot Restaurant

4.7
(130)

Merlot Restaurant Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, İskele Cd. No:55, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 42 42

Merlot Restaurant Alanya Yol Tarifi

Merlot Restaurant Alanya

Merlot Restaurant Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, İskele Cd. No:55, Alanya – Antalya olan Merlot Restaurant Alanya, işletmesine (0242) 519 42 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Merlot Restaurant Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Merlot Restaurant Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Merlot Restaurant Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Merlot Restaurant Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Merlot Restaurant Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Merlot Restaurant Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Merlot Restaurant Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Merlot Restaurant Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 130

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Merlot Restaurant Yorumları

  1. Genel hatlarıyla mennun kalıp mutlu ayrıldığımız bir yer oldu.
    Başlangıç için sarımsaklı ekmek siparişi vermiştik. Çok başarılı değildi ancak ana yemekler oldukça başarılıydı.

  2. Tek kelimeyle mükemmel bir restorant herkese tavsiye ederim alanyanın en güzel manzarasında mükemmel bir anı için tek adres merlot 🙂

  3. Manzarası etkileyici güzellikte bir mekan. Çalışanlar ilgili ve kibarlar. Gereksiz yere fazladan ilgi de sıkıyor bu mekanda o yok, gayet dozunda. Balık, midye, kalamar, karides ve bonfilesini tattık yeterli düzeyde iyiydi. Yalnızca pürelerinizi iyi bulmadım. Rezervasyon yaptırarak giderseniz güzel bir masada oturup manzaranın tadına varabilirsiniz. Online rezervasyonda indirim uyguluyorlar???? Fiyatlar şeffaf, kasada sürpriz yok????

  4. Servis ve hizmet güzel fiyatlar biraz pahalı o kadar da olsun artık

Comments are closed.