Merlot Restaurant Alanya

4.7
(119)

Merlot Restaurant Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, İskele Cd. No:55, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 519 42 42

Merlot Restaurant Alanya Yol Tarifi

Merlot Restaurant Alanya

Merlot Restaurant Alanya ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, İskele Cd. No:55, Alanya – ANTALYA olan Merlot Restaurant Alanya, işletmesine (0242) 519 42 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Merlot Restaurant Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Merlot Restaurant Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Merlot Restaurant Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Merlot Restaurant Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Merlot Restaurant Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Merlot Restaurant Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Merlot Restaurant Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Merlot Restaurant Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 119

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Merlot Restaurant Alanya Yorumları

  1. Merhaba mekanınızı Google yorumlardan baktık ve ziyaret etmek istedik fakat dün akşam kapıda duran bodyguard rezervasyonsuz içeri alamayacağını söyleyip bizi başka bir mekana yönlendirdi başka bir mekan isteğim olsaydı oraya giderdim keşke sayfanızda rezervasyonsuz almadığınız belirtseydiniz üzülerek otelimize geri döndük

  2. Harika bir mekan. Manzara kusursuz. Yemekler ve servis efsane. Ve mekan sahibi ali beyin bizimle ilgi alakasından dolayı çok teşekkürler. Tereddütsüz gidebileceğiniz bir aile ortamı enfes bir mekan. Tekrar teşekkürler merlot ailesine.

  3. Genel hatlarıyla mennun kalıp mutlu ayrıldığımız bir yer oldu.
    Başlangıç için sarımsaklı ekmek siparişi vermiştik. Çok başarılı değildi ancak ana yemekler oldukça başarılıydı.

  4. Tek kelimeyle harika. Balığın bu halini hiç denemedim. Efsane.

  5. Süper Mekan muazzam lezetler!!! Alanyaya geldinizde ilk gideceginiz adres Merlot!!!

Comments are closed.