Medilas Beauty & Skin Clinic

4.3
(18)

Medilas Beauty & Skin Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Cad. Anıt İş Merkezi Kat:2(Hancı Pastanesi Karşısı, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 513 33 30

Medilas Beauty & Skin Clinic Yol Tarifi

Medilas Beauty & Skin Clinic

Medilas Beauty & Skin Clinic ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Cad. Anıt İş Merkezi Kat:2(Hancı Pastanesi Karşısı, Alanya – ANTALYA olan Medilas Beauty & Skin Clinic, işletmesine (0242) 513 33 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medilas Beauty & Skin Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Medilas Beauty & Skin Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Medilas Beauty & Skin Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Medilas Beauty & Skin Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Medilas Beauty & Skin Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Medilas Beauty & Skin Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Medilas Beauty & Skin Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Medilas Beauty & Skin Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Medilas Beauty & Skin Clinic Yorumları

  1. Alanya’da lazer konusunda en iyi mekan.. işveren ve çalışanların birikmiş tecrübesini görebiliyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim ♥️

  2. Semsat Çelik e ben annem ve erkek arkadaşım botoks yaptırdık. Yaptırmaz olaydık hepimizin kas ve göz kapağında düşme oldu.
    Keşke buradan fotoğraf nasıl konuluyor bilsem fotoğraflarımızı da paylaşacağım. Nişanım oldu botokstan 1 ay sonra daha 1 hafta önce ağzım gözüm bir tarafta. Keza annem benden beter halde.
    Asla tavsiye etmem!!!

  3. Çok kötü botox yapıyorlar. Gözüm biri birbuçuk aydır kabalı iki kere düşünün yaptırmadan önce

  4. Yaptığınız işleme bayıldımmm ????kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca güler yüzünüz ve bilgilendirmeleriniz icinde ayrıca teşekkür ederim ????

Comments are closed.