Mavi Alanyum Avm

4.2
(77)

Mavi Alanyum Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Keykubat Blv. No:219, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 460 49 27

Mavi Alanyum Avm Yol Tarifi

Mavi - Alanyum AVM

Mavi Alanyum Avm ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Keykubat Blv. No:219, Alanya – ANTALYA olan Mavi Alanyum Avm, işletmesine (0242) 460 49 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Alanyum Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Alanyum Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Alanyum Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Alanyum Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Alanyum Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Alanyum Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Alanyum Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Alanyum Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 77

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Mavi Alanyum Avm Yorumları

  1. Eh Mavi Bakkal gibi birşey komik bir mağaza anlayışı????

  2. Çalışanlar, müşterinin tipine göre ilgileniyorlar. Alabilecek parası olduğunu düşündüğü müşteriyle çok ilgili diğer kesimle de ayıp olmasın diye ilgileniyorlar. Ama ne demişler para ile imanın kimde olduğu bilinmez

Comments are closed.