Mardin Travel

3
(2)

Alanya Mardin Travel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Belediye Otogarı D:3, Alanya Merkez, Alanya, Antalya, Alanya – Antalya

Telefon : 0533 304 84 65

Alanya Mardin Travel Yol Tarifi

Mardin Travel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Belediye Otogarı D:3, Alanya Merkez, Alanya, Antalya, Alanya – Antalya olan Mardin Travel, işletmesine 0533 304 84 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mardin Travel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mardin Travel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mardin Travel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mardin Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mardin Travel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mardin Travel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mardin Travel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mardin Travel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Mardin Travel Yorumları

  1. Memnun kalmadım. 17.24 de Ankara otogarına vardı namaz kılıp gelecm dedim, buçukta hareket edecek onangöre ayarla kendini dedi ama saat 17.38 oldu yeni kalkış yaptı. Namaz için durmuyolar yani o hassasiyet yok onlarda en azından ben göremedim istisnalar olsa bile böyle bir konuyu istisnalar üzerinden riske atmak tehlikelidir. Çünkü namaz bu. Buna göre düşünün.

  2. Gittiğim yere 16 saat yazıyor normalde 13 saatte varıyorum saçma sapan molalar vermiyor. Otobüsler iyi

Comments are closed.