Manhattan Cafe & Bar

4
(27)

Manhattan Cafe & Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, İzzet Azakoğlu Cd. No:50, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Manhattan Cafe & Bar Yol Tarifi

MANHATTAN CAFE & BAR

Manhattan Cafe & Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, İzzet Azakoğlu Cd. No:50, Alanya – Antalya olan Manhattan Cafe & Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manhattan Cafe & Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Manhattan Cafe & Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Manhattan Cafe & Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Manhattan Cafe & Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Manhattan Cafe & Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Manhattan Cafe & Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Manhattan Cafe & Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Manhattan Cafe & Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Manhattan Cafe & Bar Yorumları

  1. Bir numaralı disko bar oradaydı, bir, iki, üç dinlenmiş, gerçekten, gerçekten çok sevdim, özellikle müzik müziği en üst seviyede harika bir hizmet

  2. Parti yapmak için gerçekten güzel bir yer ve bu yerde harika zaman geçireceksiniz. Güzel servis ve iyi içecekler.

Comments are closed.