Maldives Hotel

4.4
(11)

Maldives Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Yenilmez Cd., Alanya – ANTALYA

Telefon : 0555 029 42 78

Maldives Hotel Yol Tarifi

Maldives Hotel

Maldives Hotel ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Yenilmez Cd., Alanya – ANTALYA olan Maldives Hotel, işletmesine 0555 029 42 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maldives Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maldives Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maldives Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maldives Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maldives Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maldives Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maldives Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maldives Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Maldives Hotel Yorumları

  1. Bu otel çevredeki tüm apartlardan iyi 2 gece kaldım Bi sokak önünde deli fiyata apartlar varken ben uygun rakamlara güzel hizmet aldım.
    Resepsiyonda ki güler yüzlü hanımefendiden tutunda tüm görevli ve çalışanları olmak üzere çok güzel hizmet ediyorlar tek kelimeyle 5 yıldız.
    SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ MALDİVES ????????????

  2. Odalar çok küçük, duşta insan zor döner kabin içerisinde o derece dar, açık büfe hizmetinin resimlerle alakası yok, havuz çok küçük sadece arka bahçedeki bir hol değerlendirilmiş buna rağmen çalışanlar çok iyi davranıyor gerçekten samimi insanlar, belki de bayram zamanına denk geldiği için böyledir tam bilemiyorum.

Comments are closed.