Leylekya Restaurant

4.2
(173)

Leylekya Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Kaleyolu Cd. No:74, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 20 08

Leylekya Restaurant Yol Tarifi

Leylekya Restaurant

Leylekya Restaurant Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Kaleyolu Cd. No:74, Alanya – Antalya olan Leylekya Restaurant, işletmesine (0242) 511 20 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leylekya Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leylekya Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leylekya Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leylekya Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leylekya Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leylekya Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leylekya Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leylekya Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 173

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Leylekya Restaurant Yorumları

  1. Manzaralı eşliğinde doyumsuz lezzet 10 numara erkeze tavsiye ediyorum menü süper

  2. Manzarası güzel, kaledeki nezih birkaç mekandan biri ve ilk tercih ettiğim , çalışanlar servis çok iyi , yemekleri lezzetli, fiyat / performans oranı gayet uygun.

  3. Şef Garsonlar çok sıcak kanlı. Manzara güzel fiyatı normal. Masalarda vantilatör vs serinletici olmaması handikap ama akşamüstü giderseniz sorun olmaz. Kahvaltısı fena sayilmaz

  4. Manzara güzel, kahvaltıyı değiştirseler iyi olur. Servis tutarsız, girişte karşılama 5 yıldız, hizmet 2. Alınan paraya göre zayıf.

Comments are closed.