Lale Hamam

3.9
(97)

Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv., Alanya – Antalya

Telefon : 0539 361 01 56

Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa Yol Tarifi

Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv., Alanya – Antalya olan Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa , işletmesine 0539 361 01 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lale Hamam Alanya Turkish Bath & Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 97

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Lale Hamam Yorumları

  1. Ilgi alaka sifir. Cok pis her yer. Bakimsiz. Hic bisey calismiyor. Buhar odasi kucucuk ve isigi bile yanmiyor. Sauna yok. Evet yanlis duymadiniz hamamda sauna yok. Ikram yok. Masaj zaten yok. Yurtdisindan yeni gelmis tecrubesiz kisiler yapiyor. Bastan sonra rezillik rezalet. Paramizla rezil olduk. Tamamen ticari gününü kurtarmaya bakan bir isletme. Kaçacakmışız gibi israrla parayi girişte alıyor. Çünkü parayi verdikten sonra geri alamayacaksin. Kesinlikle tavsiye etmem. Paraniza yazik.

  2. Felâket kötü pislik içinde ve masaj namına hicbir şey yok paranıza yazık.daha güzel yerler var oraları tercih ediyorum edebilirsiniz…

  3. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Masaj ile alakaları yok. Eşim ile gittik. Ayak ve sırtımıza 10 dakika bile masaj yapmadılar. Konuyu oradaki yetkiliye bildirdik. Hiç birşey yapmadı. Paranıza yazık. Verdiğiniz paranın hakkını alamıyorsunuz.

Comments are closed.