Kütahya Astur

5
(1)

Alanya Kutahya Astur adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, 1509. Sk. No:8, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 74 03

Alanya Kutahya Astur Yol Tarifi

Kutahya Astur Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, 1509. Sk. No:8, Alanya – Antalya olan Kutahya Astur, işletmesine (0242) 511 74 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kutahya Astur ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kutahya Astur yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kutahya Astur hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kutahya Astur ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kutahya Astur ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kutahya Astur için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kutahya Astur bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kutahya Astur sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kütahya Astur Yorumları

  1. Semit, Kete ve diğerleri ekmek ve yerel simitlerin pişirildiği muhteşem bir yer. Her gün kahvaltı için aldık. Özenli ve güler yüzlü personel! 🙂

Comments are closed.