Kripto Bilgisayar

4.7
(70)

Kripto Bilgisayar&bilişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. No:64, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 73 33

Kripto Bilgisayar&bilişim Yol Tarifi

Kripto Bilgisayar&Bilişim

Kripto Bilgisayar&bilişim ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. No:64, Alanya – ANTALYA olan Kripto Bilgisayar&bilişim, işletmesine (0242) 512 73 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kripto Bilgisayar&bilişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kripto Bilgisayar&bilişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kripto Bilgisayar&bilişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kripto Bilgisayar&bilişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kripto Bilgisayar&bilişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kripto Bilgisayar&bilişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kripto Bilgisayar&bilişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kripto Bilgisayar&bilişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kripto Bilgisayar Yorumları

  1. Bilişim işini bildiğini sandım işletmelerin hiç birşey bildiğini fark ettim. Alanyada bir kaç yer gezdim tamir ettiğini söyleyen , Hiç birşeyden anlamadıklarını anlıyorsunuz Kripto geldiğiniz zaman …

  2. Profesyonellikten uzak bir hizmet anlayışları var. Sorumlu kişi müşteriye verdiği teknik bilgiyi sonradan yadsıyor. Kafalar karışık. Kapıda garantili yazıyor ama iş bitince ben buna şuna garanti vermem diyor.

  3. Bilgisayarımın tamiri için gitmiştim, çok memnun kaldım. Çalışanlar çok güler yüzlü ve çok saygılı. Birkaç tane bilgisayarcı gezmeme rağmen fiyat olarak da hizmet olarak da en çok beğendiğim bilgisayarcı diyebilirim, herkese tavsiye ediyorum.

  4. Mac bilgisayarıma office uygulamalarını yüklemekte çok hızlı bir şekilde yardımcı oldular, uzun süredir sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorum. Teknolojik sorunlara çözüm bulmak konusunda tek adres diyebilirim.

Comments are closed.