Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu

2.7
(28)

Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Derya Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 522 21 25

Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok Yol Tarifi

KREDİ YURTLAR KURUMU TERKEN HATUN KIZ ÖĞRENCİ YURDU C BLOK

Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Derya Sk., Alanya – Antalya olan Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok, işletmesine (0242) 522 21 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu C Blok sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kredi̇ Yurtlar Kurumu Terken Hatun Kiz Öğrenci̇ Yurdu Yorumları

  1. 0 olsa verirdim ama yok malesef ki tıpçılar ve hemşireler olarak hastanemizin dibindeki yurttan bizi şafak operasyonu yapar gibi aynı gün içinde zorla çıkartıp staj gördüğümüz hastanemize en uzak olan alanyanın diğer ucundaki bu yurda getirdiniz. 56 kişi her gün burdan hastaneye gidip gelmek zorunda aynı zamanda dilekçe ve telefonlarımıza cevap verilmiyor her yerden yazmamız umarım biraz dikkat çekebilir.

  2. Ben C blokda kaldım yemekler çok güzeldi ama odalar çok kirli, tuvalet çok küçük, havuz var ama içinde su yoktu açıkçası yemekler dışında hersey rezaletti bu yüzden buraya gitmemenizi öneriyorum 🙁

Comments are closed.