Kılıçaslan Boat

3.4
(5)

Alanya Swordlionboat Kılıçaslan Boat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Alanya – undefined

Telefon : 0507 623 07 66

Alanya Swordlionboat Kılıçaslan Boat Yol Tarifi

swordlionboat-kılıçaslan boat

Swordlionboat Kılıçaslan Boat undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Alanya – undefined olan Swordlionboat Kılıçaslan Boat, işletmesine 0507 623 07 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Swordlionboat Kılıçaslan Boat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Swordlionboat Kılıçaslan Boat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Swordlionboat Kılıçaslan Boat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Swordlionboat Kılıçaslan Boat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Swordlionboat Kılıçaslan Boat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Swordlionboat Kılıçaslan Boat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Swordlionboat Kılıçaslan Boat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Swordlionboat Kılıçaslan Boat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kılıçaslan Boat Yorumları

  1. Verdikleri yemek berbat.Personelin birisi geri dönüşte sızdı kaldı.O kadar alkol aldıki.Artı yabancı turistlere karşı aşırı suluydu.Galiba alkolün verdiği yetkiye dayanarak.Gerçi içmeye başlamadan öncede öyleydi.Zannedersem en kötü firmayla tura çıktık.

Comments are closed.