Kanatçım Pide Kebab Salonu

3.7
(3)

Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Recepli Sk. No:7 D:B, Alanya – Antalya

Telefon : 0552 895 64 07

Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu Yol Tarifi

Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Recepli Sk. No:7 D:B, Alanya – Antalya olan Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu, işletmesine 0552 895 64 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kanatçım Pide Kebab Salonu Yorumları

  1. çok aşırı pahalı pizzanın yanına ayran söyledik 9 lira istediler anlıyorum hayat pahalı da bu kadar da avanak yerine konmaz müşteri. çok ayıp resmen istismar

  2. 3 adet buyuk boy pizza 165 TL tuttu. Gelen pizzalara bakın! Verdiğim para sonuna kadar haram olsun. Tek kuruşunu hakketmiyorsunuz. Böyle bir rezalet yok !!!

  3. Lahmacun siparişi vermiştik. Lahmacunlar hem çok küçüktü hem de az malzemeliydi. Yanında gelen garnitür yeterli değildi. Diğer ürünler hakkında görmediğim için yorum yapamıyorum.

Comments are closed.