İstanbul Ev Yemekleri

4.3
(12)

İstanbul Ev Yemekleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, No:16/E, Şevket Tokuş Cd., Alanya – Antalya

Telefon : 0505 123 32 81

İstanbul Ev Yemekleri Yol Tarifi

İstanbul Ev Yemekleri

İstanbul Ev Yemekleri Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, No:16/E, Şevket Tokuş Cd., Alanya – Antalya olan İstanbul Ev Yemekleri, işletmesine 0505 123 32 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Ev Yemekleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İstanbul Ev Yemekleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İstanbul Ev Yemekleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İstanbul Ev Yemekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İstanbul Ev Yemekleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İstanbul Ev Yemekleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İstanbul Ev Yemekleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İstanbul Ev Yemekleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya İstanbul Ev Yemekleri Yorumları

  1. Çok güzel ev yemekleri ve değişik bir ciğer kavurması var

  2. Musakka ve Ciğer sipariş ettim,

    Siparişin gelme süresi oldukça ideal ve hızlı, işletme temiz, yemekler lezzetli ve fiyatlar güzel.

    Çalışanlar güler yüzlü.

    Very clean and friendly restaurant, staff is positive and smiling, foods is very delicious and home made.

  3. Harika ev yemekleri yapan küçük bir aile işletmesi, bu güzel yemeklerin yanında Edirne usulü ciğeri yemenizi tavsiye ederim.

Comments are closed.