Ismail Ayaz

1.7
(6)

Alanya Ismail Ayaz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. 49/B, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 31 65

Alanya Ismail Ayaz Yol Tarifi

Ismail Ayaz

Ismail Ayaz Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cd. 49/B, Alanya – Antalya olan Ismail Ayaz, işletmesine (0242) 519 31 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ismail Ayaz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ismail Ayaz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ismail Ayaz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ismail Ayaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ismail Ayaz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ismail Ayaz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ismail Ayaz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ismail Ayaz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ismail Ayaz Yorumları

  1. İSMAİL AYAZ ve yolda kalmalar hayatımda ençok kaza atlattığım ençok arıza sorunu açan kıliması bozuk akşam dondurur gündüz yandırır telefonunuzun şarjzını iyi doldurun yoksa imkansız tv izleme mümkün değil;) çünkü çalışan hiçbir akşamı yok anca çeneleri çalışıyor şoför kötüyse araç sıkıntılı araç sıkıntılıysada şoför iyi çünkü korkudan iyi acaba nereye patlatcağız diye en azından yolcusunun madur etmedi BUZLU FİRMASI geldiler yollarda sürünmedik ha yollarda kalsaydıkta şasırmazdım onuda beklerim sizden İSMAİL AYAZ FİRMASI AKLI OLAN BİNMESİN (İSMAİL AYAZ) aracına

Comments are closed.