İslamoğlu Rent A Car

5
(13)

İslamoğlu Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Büyük, Hacet Cd. 15/B, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0535 240 01 94

İslamoğlu Rent A Car Yol Tarifi

İslamoğlu Rent A Car

İslamoğlu Rent A Car ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Büyük, Hacet Cd. 15/B, Alanya – ANTALYA olan İslamoğlu Rent A Car, işletmesine 0535 240 01 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İslamoğlu Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İslamoğlu Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İslamoğlu Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İslamoğlu Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İslamoğlu Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İslamoğlu Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İslamoğlu Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İslamoğlu Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya İslamoğlu Rent A Car Yorumları

  1. 4 gün araç kiralayıp şehir dışına gittim geldim.isletme sahibinin ilgisi alakası ve bir okadarda mutevaziligi gerçekten herşeye bedel.Kalite müşteri odaklı memnuniyet,tam anlamıyla muhtesemdi.umit abi herşey için teşekkürler.Bundan sonra ne diyoruz,İSLAMOGLU RENT A CAR diyoruz:)Bol kazanclar temennisiyle…..

Comments are closed.