İncekum Kamp Restaurant & Cafe

4.4
(8)

Alanya İncekum Kamp Restaurant & Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Avsallar, İncekum Mevki, 07410, Alanya – undefined

Telefon : (0242) 517 16 11

Alanya İncekum Kamp Restaurant & Cafe Yol Tarifi

İncekum Kamp Restaurant & Cafe undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Avsallar, İncekum Mevki, 07410, Alanya – undefined olan İncekum Kamp Restaurant & Cafe, işletmesine (0242) 517 16 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İncekum Kamp Restaurant & Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İncekum Kamp Restaurant & Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İncekum Kamp Restaurant & Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İncekum Kamp Restaurant & Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İncekum Kamp Restaurant & Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İncekum Kamp Restaurant & Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İncekum Kamp Restaurant & Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İncekum Kamp Restaurant & Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya İncekum Kamp Restaurant & Cafe Yorumları

  1. Güzel keyifli bir mekan…
    Çalışanları güler yüzlü ve ilgili.Kahvaltısı başarılı, sıcak çeşitleri( börek, pide, pankek) çok güzel.Manzara 10 numara!
    Bizden tam puan aldı! Waffle da çok lezzetli.

Comments are closed.