Alanya İlçe Milli Eğittim Müdürlüğü

3.3
(18)

Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv. No:54, Alanya –

Telefon : (0242) 513 11 98

Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu Yol Tarifi

Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv. No:54, Alanya – olan Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu, işletmesine (0242) 513 11 98 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Ilce Milli Egitim Mudurlugu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya İlçe Milli Eğittim Müdürlüğü Yorumları

  1. Kimliği eski olanlar 2haziran pazar gün sınava giremediler neden daha önce okullara bildirmediniz 15yaşını tamamlayan çocukların eski kimlikle sınava giremeyeceğini neden okullara tebliğ etmediniz neden bu suç kimin mağdur olan insanların suçu ne insanlar devleti hükümeti suçluyor haklı olarak ama suçlu alanya millî eğitim müdürlüğü

Comments are closed.