Hotel Blue Star

4.2
(1095)

Hotel Blue Star adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, 1515. Sk., Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 524 52 45

Hotel Blue Star Yol Tarifi

Hotel Blue Star

Hotel Blue Star ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, 1515. Sk., Alanya – ANTALYA olan Hotel Blue Star, işletmesine (0242) 524 52 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hotel Blue Star ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hotel Blue Star yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hotel Blue Star hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hotel Blue Star ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hotel Blue Star ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hotel Blue Star için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hotel Blue Star bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hotel Blue Star sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 1095

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hotel Blue Star Yorumları

  1. Temizlik en önemli konuydu bizim için. Beklentilerimiz karşılandı. Sahil kenarında değil ama sahile gitmek kolay. Bizim gibi etrafı gezmek için geldiyseniz uygun bir otel.

  2. 2019 yılında konakladığımız bir oteldi. Muhafazakar ailelere asla uygun değil fiyatı cazip diye tutup da bizim gibi kavgalı dönmeyin evinize. Hala aklıma geldikçe eşime kızıyorum. Hayatımın en kötü günleri arasına girdi bu oteldeki günlerim. Yabancı ağırlıklı bir otel ve ben haşemayla dolaştığım için yabancılar tarafından çok yadırgandım. Evet ben muhafazakar olduğum için rahat edemedim fakat muhafazakar olmayan Türk arkadaşlarla konuştuğumda onlar bile rahatsız olduklarını söylediler kısacası uçuk bir otel. Ayrıca Türk aile sayısı bir elin parmağını geçmeyecek kadar azdı. Ne kadar öz güvenli olursanız olun kendinizi azınlık olma hissiyatından kurtaramıyorsunuz. Sanki kendi ülkemde değil de yabancı bir ülkede tatil yaptım, garip bakışlar altında. Bunun dışında temizlik ya da yeme içme konusunda da normaldi ne iyi ne kötü tam orta seviye.

  3. Konumu kaliteli hizmet anlayışı manzaralı odaları ve sayamadığım birçok sıra dışı farkıyla MUHTEŞEM ♥️

  4. 30 ağustosta girip 4eylüde çıkma istiyoruz 2kişitiz ücret ala bilirmiyiz

  5. Şuan otelde kalıyoruz otel çok eğlenceli sürekli aktivite yemekler güzel temizlik süper personel çok cana yakın covit önlemleri sonuna kadar uygulanıyor gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Comments are closed.